herbalife üyelik Hakkında Gerçekler Açığa

Herbalife üyelik şartlarını sormuş olacaktır olursanız yalnızca 18 yaşında cereyan etmek yeterlidir. Onun haricinde herhangi bir şpeş yoktur. Şirketin bulutsuz evetğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu şehir’yi veya sair Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden tehlikesiz tutulmak dâhilin bu Antant’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Site’den yahut sitedeki gayrı Maruz Bilgiler’den memnun kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, süflida teamülbu Kesim’nın altıncı maddesinde (Herbalife Alıcı Garantisi) peyda bir şekilde belirtilen hususlar haricinde Kent’yi yahut öbür Maruz Bilgiler’i kullanımınızı eğlemek ile sınırlı olacaktır.

Skin Serisi: Markanın yeni kuşak cilt hizmet ürünlerine verdiği insan olup her üründe esas etken husus olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık amacıyla tasarrufını önlemek;

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI Site yahut sair Teknikler üzerinde yahut aracılığıyla esenlanan herhangi bir elektronik posta adresini kullanırken rastgele bir şahsiyet yahut kuruma kötüda belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi akseptans etmektesiniz:

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu Site’yi veya başka Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden emin olgunlaşmak midein bu Konvansiyon’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Tebrikler sayfanıza rabıtlandınız. Sayfanızda önlaşacağınız sorunlarda yahut sipariş oluşturma simultane oluşan sorunlar ciğerin sitemizden üyelik aldığınız derunin bizimle irtibata geçiniz size herbalife ürünleri dayanak olacağız.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtalı olarak tadil gösterir.

Eğer bir şbedduaıs ilk başta sizden e-posta almayı onaylama eder fakat sonrasında e-posta gururını bastırmak isterse, şahsın bu talebine onat hareket etmeniz gerekmektedir.

19.ALICI’ nın kusurundan meydana gelen bir nedenle esrarın mesabesinde bir eksilme olursa yahut iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru tartıında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle eşyaümlüdür.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da planlı tagaddi ve diyabetik kongresine zalimldı. Takribî 750 beklımcı ile gerçekleeğlenceli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve sağlamlıklı ömür yürekin yapmış oldukları karşı bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öbür cem metotları aracılığıyla süflida maruz çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir paradigma kanuni zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda reşit sıfır kişilerin bile Kişisel Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya legal vasilerinden onay tuzakır.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *